آپلود عکس"/>

کیش گردی

banner ads
  • هتل جواد
  • جمعه 24 اسفند 1397
  • 1357 بازدید
  • 0 نظر

آپلود عکس" alt="اقامتگاه بوم گردی زران کندوله" title="اقامتگاه بوم گردی زران کندوله">

اقامتگاه بوم گردی زران در روستای توریستی کندوله، شهرستان صحنه، استان کرمانشاه واقع شده است.

 

درباره اقامتگاه

خانه بومی زران با دارا بودن 4 اتاق به صورت 2 اتاق 30 متری و 2 اتاق 25 متری با سرویس کف خواب هر کدام با گنجایش حدود 10 و 8 نفر در مجموع ظرفیت پذیرایی از 35 گردشگر را دارد. اتاق های این اقامتگاه فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین مهمانان عزیز باید از سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی ) و حمام داخل حیاط به صورت مشترک استفاده نمایند. تمامی اتاق ها به شکل کاملا سنتی و با صنایع دستی و قدیمی تزئین شده اند که زیبایی آن را دوچندان کرده است و می توان یک تجربه واقعی و بسیار دلچسب از زندگی روستایی به دست آورد.

 

امکانات و خدمات ارائه شده

از سایر امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی زران برای رفاه مسافران در نظر گرفته می توان به پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز آشپزی، تلویزیون، وسایل گرمایشی پتو و تشک، راهنمای گردشگری محلی، سیستم سرمایشی و گرمایشی ( شومینه هیزمی، بخاری گازی، چراغ نفتی و کولر آبی ) و ... اشاره کرد.

 

موقعیت جغرافیایی

 روستای نمونه گردشگری کندوله از توابع بخش دینور، در 62 کیلومتری شهر صحنه و 80 کیلومتری مرکز استان کرمانشاه واقع شده است که همه ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی فراوانی است.

 

جاذبه های گردشگری

روستای تاریخی و بسیار دیدنی کندوله به دلیل قرار گرفتن در دل کوه های کوله بزرگ و پیر آفتاب و... از آب و هوای بسیار معتدل و کوهستانی برخوردار است. انواع پوشش گیاهی نظیر کیکم، بلوط، پونه، گل گاوزبان، گل کبود، گل ختمی و ... در تمام طول سال به ویژه در فصل های بهار و تابستان این منطقه را به بهشتی بسیار زیبا و دیدنی مبدل می کنند و وجود گونه های مختلف جانوری همچون کبک، روباه، تیهو، خرگوش و گرگ و ... نیز منطقه را به یک زیستگاه طبیعی تبدیل کرده است.

علاوه بر طبیعت زیبای روستای کوهستانی کندوله، آستان مقدس امامزاده پیرافته، قلعه مردان، تنگ چلوبر، غار کل و سر، سراب صحنه، سراب دربند و گور دخمه از دیگر جاذبه های تاریخی و دیدنی روستای کندوله و شهرستان صحنه می باشد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

دریافت کد آمارگیر سایت