کیش گردی

banner ads
  • هتل جواد
  • جمعه 20 ارديبهشت 1398
  • 432 بازدید
  • 0 نظر

اقامتگاه بوم گردی ترلان همدان

اقامتگاه بوم گردی ترلان در استان همدان، شهر اسد آباد، روستای ترخین آباد واقع شده و با فضایی سنتی و دلنشین، میزبان گردشگران و مسافران از سراسر ایران است.

درباره اقامتگاه

این بوم گردی دارای 4 اتاق و ظرفیت پذیرش 30 مسلفر را دارد. فضای اقامتی این خانه روستایی شامل 2 اتاق 12 متری و 2 اتاق 24 متری ست که همگی آن ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و مسافران می بایست از توالت ایرانی و حمامی که بصورت مشترک در اقامتگاه قرار گرفته، استفاده کنند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون و سیستم گرمایشی نظیر کرسی برقی، کرسی زغالی، بخاری گازی و بخاری نفتی اشاره کرد. لازم به ذکر است 2 اتاق 12 متری و 1 اتاق 24 متری این بوم گردی کف خواب و اتاق 24 متری دیگر دارای 3 تخت خواب می باشد.

امکانات و خدمات اقامتگاه

در این اقامتگاه بوم گردی اینترنت رایگان، راهنمای تور و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، خدماتی هستند که برای رفاه گردشگران و توریست گردان ارائه می شود.

اقامت در خانه بومی ترلان به همراه وعده صبحانه محلی رایگان می باشد.  مسافران در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی می توانند غذاهای سنتی اقامتگاه را در وعده های ناهار و شام سفارش دهند و یا در صورتی که تمایل به آشپزی دارند، از آشپزخانه عمومی اقامتگاه جهت پخت و پز استفاده کنند.

از برنامه هایی که مسئولین این اقامتگاه برای مسافران خود در نظر گرفته اند می توان به شب چره (پذیرایی زمستانی)، پخت نان محلی، گشت و گذار در روستا، بازدید از درخت گردوی 700 ساله، آسیاب های قدیمی روستا، گردش در طبیعت دیدنی، باغ ها، آبشار ها و چشمه های اطراف روستا اشاره کرد.

موقعیت جغرافیایی

روستای ترخین آباد در6 کیلومتری شمال شهر اسد آباد و در جنوب روستای هدف گردشگری ملهمدره قرار دارد. این روستا با دارا بودن طبیعت بکر، باغ های گردو، آلوو سیب، چشمه ها و آبشار های زیبا، یکی از مقاصد طبیعت گردان است.

جاذبه های گردشگری

حمام گلستان اسد آباد، مسجد جامع، کتیبه آقاجان بلاغی ، موزه مردم شناسی اسد آباد، روستای ملهمدره، بنای یاد بود سید جمال الدین اسد آبادی، تالاب امام زاده پیرسلمان و آب انبار شاه عباس برخی از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری اسد آباد همدان می باشند.


برای رزرو این اقامتگاه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
051-38943228

 

09030216285

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

دریافت کد آمارگیر سایت