آپلود عکس"/>

کیش گردی

banner ads
  • هتل جواد
  • جمعه 24 اسفند 1397
  • 434 بازدید
  • 0 نظر

آپلود عکس" alt="اقامتگاه بوم گردی ریگزار" title="اقامتگاه بوم گردی ریگزار">

اقامتگاه بوم گردی ریگ و آفتاب در شهر بشرویه ، شمال غربی استان خراسان جنوبی قرار دارد . بهشت باستانی ایران ، بشرویه مانند نگینی سبز در پهنه های کویر است که همه ساله مقصد گردشگران زیادی می باشد . دراین شهر آثار  طبیعی و ابنیه تاریخی زیادی از جمله قلعه دختر ، ریگزار بشرویه ، خانه قدیمی مستوفی ، خانه فیاض بخش ، خانه ملا محمد تقی ، خانه استاد فروزانفر ،  حوض انبار میان ده ، بادگیر های  چند جانبه ، هفت آسیاب آبی قدیمی و  محله پی جلرد ( یکی از قدیمی ترین کوچه های شهر ) و .... وجود دارد  . ریگزار بشرویه ، منطقه ای شگفت انگیز و بکر در دل سوزان کویر ، یکی از شگفتی های این شهر است و قلعه دختر نیز با قدمتی هزار ساله جزو قدیمی ترین آثار تاریخی که در 12 کیلومتری شهر در بالای قله کوه واقع شده است .

 

اقامتگاه بوم گردی ریگ و آفتاب با قدمتی 400 ساله در بافت تاریخی شهر واقع شده است و  با دارا بودن 4 اتاق ، ظرفیت پذیرایی از 32 نفر را دارد . این 4 اتاق شامل 2 اتاق 10 نفره  ، یک اتاق 8 نفره ( اتاق بادگیر ) و یک اتاق 4 نفره ( اتاق کرسی ) می باشد که تمام اتاق ها مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی ( کولر گازی و بخاری گازی ) و سرویس کف خواب هستند .

 

در این خانه بومی میهمانان تمامی اتاق ها باید از سرویس بهداشتی و حمام مشترک داخل حیاط استفاده کنند  . در صورت درخواست مسافران ، مسئول اقامتگاه میتواند برنامه های تفریحی مانند بازدید از آسیاب های آبی ، موزه ، بافت تاریخی شهر ، کویر نوردی ، شتر سواری ، سافاری و رصد ستارگان را با هزینه خود مسافر فراهم آورد .

 

امکان استفاده از آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات برای گردشگران وجود دارد ، مهمانان در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی  می توانند غذاهای محلی مانند گندم پلو ( بلغور) ، کشک بادمجان و انواع آش را سفارش دهند . از سایر امکانات این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، راهنمای تور ، پارکینگ غیر مسقف و ... اشاره کرد .

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

دریافت کد آمارگیر سایت