آپلود عکس"/>

کیش گردی

banner ads
  • هتل جواد
  • جمعه 24 اسفند 1397
  • 472 بازدید
  • 0 نظر

آپلود عکس" alt="اقامتگاه بوم گردی کراتچال" title="اقامتگاه بوم گردی کراتچال">

اقامتگاه بوم گردی کراتچال در روستای کراتچال، شهر تنکابن، استان مازندران واقع شده است. این اقامتگاه خانه ای روستایی ست که تماما از مصالح بومی و چوب ساخته شده و در میان دشت ها انبوه و مزارع سرسبز روستای کراتچال چشم نوازی می کند. با اقامت در این اقامتگاه و چند روزی زندگی در دل طبیعت سرسبز و آرامبخش این منطقه، آب و هوای بی نظیر و حس تازگی و سرزندگی این روستا شما رو به وجد خواهد آورد.

 

این خانه ی بومی زیبا با دارا بودن 2 باب اتاق 13 متری موجود در طبقه ی دوم اقامتگاه، با ظرفیت پذیرش 10 گردشگر و 2 باب اتاق 13 متری در طبقه ی اول اقامتگاه با ظرفیت اسکان 5 گردشگر، میزبان گردشگران و طبیعت گردان این منطقه خواهد بود.

 

امکانات و خدمات ارائه شده در اقامتگاه بوم گردی کراتچال عبارتند از: پارکینگ غیر مسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه عمومی جهت آشپزی مستقل گردشگران،  وسایل گرمایشی شامل پتو و ...، راهنمای تورهای گردشگری و سیستم های سرمایشی و گرمایشی نظیر بخاری هیزمی نفتی. علاوه بر این ها سرویس خواب اتاق ها همگی کف خواب و  سرویس بهداشتی ایرانی و حمام نیز داخل حیاط اقامتگاه به صورت مشترک تعبیه شده است.

 

شما گردشگران عزیز می توانید در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه انواع غذاهای بومی شمالی را سفارش و سرو نمایید. از جمله ی این غذاها می توان به شیر تره، مالابیج، ناز خاتون، کدوبره مازندران، کئی پلا و بشته واش اشاره کرد.

 

 سفر به این منطقه و اقامت در اقامتگاه بوم گردی کراتچال فرصت بسیار مناسبی برای بازدید از جاذبه های گردشگری و طبیعی شهر تنکابن است که در نزدیکی این اقامتگاه قرار دارند.

 

 جنگل های دو هزار در جنوب شهر تنکابن که از جنگل های معروف کشور است، جدا از مسیر با صفایش دارای دره های سرسبز، جلگه های پر آب و دشت‌ های زیباست. و به علت ارتفاع دو هزار متری از سطح دریا، گردشگران زیادی برای دیدن دریا از بالای این جنگل به این منطقه می آیند.

 

آبگرم فلک ده و رودخانه لیرسر، دشت دریاسر، آبشارهای کوهسر، منطقه ییلاقی سه هزار، مرداب نشتارود و پارک ملی خشکه داران از دیگر جاذبه های گردشگری این منطقه است که دیدن آن ها را نباید از دست داد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

دریافت کد آمارگیر سایت